Зведений каталог бібліотек Харкова

 

Sharko, V. V.
    L2-invariants and Morse-Smale flows on manifolds [Текст] / V.V. Sharko // Український математичний журнал. — 2007. — С. 522-533.


- Анотація:

Вивчаються гомонотопічні інваріанти вільних коланцюгових та гільбертових комплексів. Вони застосовуються при обчисленні точних значень мінімальних чисел замкнених орбіт фіксованих індексів несингулярних потоків Морса-Смейла на многовидах великих розмірностей.

- Є складовою частиною документа:

- Теми документа

  • УДК // Теорія динамічних систем



Наявність
Установа Кількість Документ на сайті установи
Науково-технічна бібліотека Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського   Перейти на сайт