Частина ІІ. Співробітники Львівської політехніки (1844-2016)
Підтеми:
- Лопатинський Іван Євстахович (р. н. 1944), проф. кафедри фізики
- Кориневський Микола Антонович (р. н. 1948), проф. каф. фізики
- Скульський Михайло Юліянович (р. н. 1942), проф. кафедри фізики
- Ющук Степан Іванович (р. н. 1939), проф. кафедри фізики
- Рубінович Войцех Сільвестер (1889-1974 рр.), проф. каф. теоретичної фізики
- Казімірський Петро Степанович (1925-1990), проф. каф. вищої математики
- Дорошкевич Леонід Олександрович (р. н. 1922), доц. каф. будівельних конструкцій та мостів
- Мілковський Кароль (Milkowski Karol Julian) (1857-1923), проф. гірничого машинобудування
- Мішин Валерій Васильович (1941-1991), доц. каф. електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства
- Мозер Вільгельм Францович (1889-1958), проф. каф. теплоенергетичних установок електричних станцій
- Мокрий Євген Миколайович (1934-2001), проф. каф. технології основного органічного та нафтохімічного синтезу
- Монін Іван Федорович (1920-2001), проф. каф. прикладної геодезії
- Шегедін Олександр Іванович (р. н. 1933), доц. каф. теорет. та заг. електротехніки
- Дзівінський Плацид (Dziwinski Placyd Zaslaw) (1851-1936), проф. каф. математики
- Моркляник Богдан Васильович (р. н. 1975), доц. каф. мостів та будівельної механіки
- Плоткін Яків Данилович (р. н. 1927), проф. каф. економіки підприємництва і менеджменту
- Повідайло Володимир Олександрович (1926-2012), проф. каф. технології машинобудування
- Погрібний Володимир Олександрович (р. н. 1938), проф. каф. автоматизації і комплексної механізації машинобуд. пром-сті
- Поздняков Василь Іванович (р. н. 1939), директор НТБ (1986-1992)
- Поліщук Євген Степанович (1931-2014), проф. каф. інформаційно-вимірювальних технологій
- Полюга Лев Михайлович (1930-2012), проф. каф. укр. мови
- Помяновський Кароль (Pomianowski Karol Mihal) (1874-1948), проф. каф. гідравлики
- Попель Антоні (Popiel Antoni) (1868-1910), проф. моделювання
- Порфир'єв Володимир Борисович (р. н. 1899), проф. каф. геології і розвідки нафтових родовищ
- Посацький Богдан Степанович (р. н. 1942), проф. каф. містобудування
- Мороз Анатолій Степанович (р. н. 1955), проректор з економічних питань, головний бухгалтер
- Мосціцький Ігнаці (Moscicki Ignacy) (1867-1946), проф. хімії
- Моторний Андрій Данилович (1891-1964), проф. каф. геодезії
- Мочернюк Дмитро Юрійович (1924-2015), проф. каф. опору матеріалів
- Шеремета Ярослав Гнатович (р. н. 1939), доц. каф. дизайну та основ архітектури
- Прохоренко Сергій Вікторович (р. н. 1970), доц. каф. інформаційно-вимірювальних технологій
- Подольчак Назарій Юрійович (р.н. 1978), проф. каф. адміністративного та фінансового менеджменту
- Дульцев Анатолій Тихонович (р. н. 1935), доц. каф. геодезії
- Фабрі Людвіг Павлович (р. н. 1936), доц. каф. автоматизовані системи управління
- Шиндлер Флоріан (Schindler Florian) (1809-1885), директор Технічної академії (1844-1849), проф., доктор філософії
- Шишка Олександр Володимирович (р. н. 1943), директор Науково-технічної бібліотеки
- Шишко-Богуш Адольф (Szyszko Bogusz Adolf) (1883-1948), проф. архітектури
- Шнейдер Артур Данилович (1922-1974), доц. каф. фізики
- Шпинова Людмила Григорівна (1918-1989), проф. каф. хімічної технології силікатів
- Шраг Микола Ілліч (1894-1970), проф. каф. економіки та організації машинобудування та приладобудування
- Шуберт Тадей Карлович (1901-1972), доц. каф. автомобільних шляхів
- Шульга Генадій Михайлович, доц. каф. архітектурного проектування
- Шульга Микола Гаврилович (1900-1973), проф. каф. металознавства і термічної обробки металів
- Щур Ігор Зенонович (р. н. 1955), проф. каф. електроприводу і автоматизації пром. установок
- Юрженко Тимофій Іванович (1905-1973), проф. каф. органічної хімії
- Ющук Степан Іванович (р. н. 1939), проф. каф. загальної фізики
- Яворський Віктор Теофілович (1937-2016), проф. каф. хімії і технології неорганічних речовин
- Ягерман Юзеф (Jaegermann Jozef) (1843-1925), проф. каф. будівництва
- Якубенко Василь Миколайович (р. н. 1953), доц. каф. теоретичної радіотехніки та радіовимірювань
- Ямпольський Стефан Михайлович (1906-1992), проф. каф. економіки та організації машинобудування та приладобудування, ректор (1944-1953)
- Ямруз Станіслав (Jamrоz Stanislaw) (1902-1932), кер. механічної дослідної станції, виклад. буд. матеріалів
- Янгурський Костянтин Іванович (р. н. 1942 р.), проф. каф. електрон. засобів інформ.-комп'ютер. технологій
- Яновський Юзеф (Janowski Jоzef Kajetan) (1832-1914), доц. каф. енциклопедії сухопутного будівництва
- Ятчишин Йосип Йосипович (р. н. 1943), проф. каф. аналітичної хімії
- Яцун Михайло Андрійович (р. н. 1931), проф. каф. електр. машин і апаратів
- Ящишин Йосип Миколайович (1930-2008), проф. каф. хімічної технології силікатів
- Малярський Тадеуш (1883-1952), проф. каф. фізики
- Походило Євген Володимирович (р. н. 1946), проф. каф. метрології, стандартизації та сертифікації
- Садовський Максим Павлович (1895-?), директор Політехніки (1939-1941)
- Вікович Ігор Андрійович (р. н. 1945), проф. каф. транспортних технологій
- Матвійків Михайло Дмитрович (р. н. 1938), проф. каф. електрон. засобів інформ.-комп'ютер. технологій
- Матвійчук Ярослав Миколайович, (р. н. 1946), проф. каф. інформ. систем і технологій
- Матковський Андрій Орестович (1954-2004), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Маурізіо Адам (Maurizio Adam) (1862-1941), проф. каф. ботаніки і товарознавства
- Машковський Кароль (Maszkowski Karol) (1831-1886), проф. каф. нарисної геометрії
- Медведський Юліан (Niedzwiedzki Julian) (1845-1918), проф. каф. мінералогії і геології
- Мороз Олександр Іванович (р. н. 1955), проф. каф. геодезії
- Пілят Владислав (Pilat Wladyslaw) (1857-1908), проф. економіки і права
- Прокопович Станіслав (Prokopowicz Stanislaw), доц. акцизних законів
- Прохоренко Віктор Якович (1937-2012), проф. каф. прикладної фізики та наноматеріалознавства
- Прохоров Арнольд Андрійович, доц. каф. фізичного виховання
- Процик Степан Іванович (р. н. 1939), проф. каф. економіки та організації будівництва
- Прудиус Іван Никифорович (р. н. 1942), проф. каф. радіоелектронних пристроїв та систем
- Пучин Володимир Олексійович (1918-2011), проф. каф. орган. хімії
- Рабінович Абрам Наумович (р. н. 1906), проф. машинобудування
- Райзінгер Александр (Reisinger Aleksander), проф. математики, директор Технічної академії (1851-1871)
- Гринів Богуслава (р. н. 1924), доц. каф. нарисної геометрії та інженерної графіки
- Демчина Богдан Григорович (р. н. 1958), проф. каф. буд. конструкцій та мостів
- Денисенко Григорій Іванович (1919-1998), проф. каф. електричних систем та мереж, ректор (1963-1971)
- Денізот Альфред (Denizot Alfred) (1873-1937), проф. каф. загальної механіки
- Абаканович Бруно Абданк (Abakanowicz Abdank Bruno) (1852-1900), приват-доцент нарисної геометрії
- Айдукевич Казимир (Ajdukiewicz Kazimierz) (1862-1921), проф. каф. інженерії сільського господарства
- Акопян Рубен Абгарович (р. н. 1929), проф. каф. автомобілів
- Андрущак Анатолій Степанович (р. н. 1964), проф. каф. телекомунікації
- Антонишин Василь Іванович (1933-1999), проф. каф. хім. технології переробки нафти і газу
- Анчиц Станіслав (Anczyc Stanislaw) (1868-1927), проф. каф. механічної технології
- Данилюк Олександр Володимирович (р. н. 1956), проф. каф. електр. систем і мереж
- Двуліт Петро Дмитрович (р. н. 1940), проф. каф. вищої геодезії і астрономії
- Дердацький Владислав (Derdacki Wladyslaw Dominik) (1882-1951), проф. каф. будівництва
- Дещинський Леонтій Євгенович (р. н. 1930), проф. каф. історії України та етнокомунікації
- Джуман Богдан Михайлович (1931-2002), проф. каф. інж. геодезії
- Дзеслевський Роман (Dzieіlewski Roman) (1863-1924), проф. електротехніки
- Замора Євген Федорович (1914-1981), доцент каф. конструювання і технології виробництва радіоапаратури
- Левицький Болеслав Францевич (р. н. 1928), доц. каф. гідравлики і сантехніки
- Рашкевич Юрій Михайлович (р. н. 1955), проф. каф. автоматизації систем управління
- Ремешило-Рибчинська Ореста Ігорівна (р. н. 1959), доц. каф. дизайну та основ архітектури
- Речиньський Чеслав (Reczynski Czeslaw) (1878-1936), проф. каф. фізики
- Римар Микола Васильович (1933-2016), проф. каф. екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності
- Рицар Богдан Євгенович (р. н. 1945), проф. каф. радіоелектронних пристроїв та систем
- Різнер Юзеф (Ryzner Jоzef) (1881-1955), доц. астрономії і вищої геодезії
- Різник Володимир Васильович (р. н. 1940), проф. каф. автоматизованих систем управління
- Ріхтер Юзеф (Rychter Jоzef) (1842-1917), проф. гідравліки
- Розен Ян Генрик (Rosen Jan Henryk) (1891-1982), проф. рисунку
- Ромака Віталій Владиславович, ст. викл. каф. прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів
- Романишин Борис Михайлович (р. н. 1945), доц. каф. фізики
- Романишин Юрій Михайлович (р. н. 1950), проф. каф. електронних засобів інформ.-комп'ютер технологій
- Ромер Вітольд (Romer Witold) (1900-1967), викладач фотографії
- Ротгерт Александр (Rothert Aleksander) (1870-1937), проф. електротехніки
- Рохлєдер Фрідріх (Rochleder Fryderyk) (1819-1874), проф. каф. хімії
- Рошковський Вітольд (Roszkowski Witold) (1878-1939), доц. лісівництва
- Рудавський Юрій Кирилович (1947-2007), ректор, проф. каф. вищої математики
- Рудницький Андрій Маркович (1928-2009), проф. каф. містобудування
- Русинко Костянтин Миколайович, проф. каф. теоретичної механіки
- Проскуряков Віктор Іванович (р. н. 1953) проф. каф. дизайну архітектурного середовища
- Філіпов Анатолій Євгенович (р. н. 1922), доц. каф. вищої геодезії і астрономії
- Фітьо Володимир Михайлович (р. н. 1950), проф. каф. фотоніки
- Гнесь Ігор Петрович доц. каф. архітектурного проектування
- Байцар Роман Іванович (р. н. 1947), проф. каф. метрології, стандартизації та сертифікації
- Банах Стефан (Banach Stefan) (1892-1945), проф. каф. математики
- Батлук Вікторія Арсентіївна (1947-2014), проф. каф. охорони праці
- Вайгель Каспер (Weigel Kasper) (1880-1941), проф. каф. геодезії
- Вальковський Володимир Олександрович (р. н. 1947), проф. каф. програм. забезпечення
- Ван Чин Сян Юрій Якович (1942-2014), проф. каф. фіз. та колоїд. хімії
- Васенко Євгенія Миколаївна (1904-1963), доцент каф. фізичної і колоїдної хімії
- Варецький Юрій Омелянович (р. н. 1952), проф. каф. електр. систем і мереж
- Вдовенко Дмитро Омелянович (р. н. 1908), директор НТБ (1959-1970)
- Величко Юрій Теофанович (1903-1979), проф. каф. теорет. радіотехніки та радіовимірювань
- Величко Ярослава Осипівна (р. н. 1951), голов. редактор студентського тижневика "Аудиторія"
- Верещинський Антон (Wereszczynski Antoni) (1878-1948), проф. каф. правознавства
- Ветулані Казімєж (Vetulani Kazimierz Franciszek) (1889-1941), проф. каф. заг. механіки
- Вишенчук Ігор Михайлович (1931-1993), проф. каф. електронно-обчислюв. машин
- Відт Северин (Widt Seweryn) (1862-1912), проф. каф. геодезії
- Візгерт Регіна Вікентіївна (1919-2002), проф. каф. загальної і неорганічної хімії
- Віктор Стефан (Wiktor Stefan) (1874-1933), викладач каф. експлуатації залізниць
- Вільчкевич Едмунд (Wilczkiewicz Edmund) (1891-1946), проф. каф. геодезичних вимірювань
- Вісьньовський Войцех (Wiіniowski Wojciech Tadeusz Ignacy) (1865-1935), проф. каф. мінералогії і геології
- Вітвіцький Януш (Witwicki Janusz) (1903-1946), інженер-архітектор
- Віткевич Роман (Witkiewicz Roman) (1886-1941), проф. каф. вимірювання в машинах
- Вітковський Август (Witkowski August Wiktor) (1854-1913), проф. каф. фізики
- Віціньскі Адам (Wicinski Adam) (1906-1936), інж., асистент каф. вимірювання в машинах
- Дикий Михайло Андрійович (1931-2002), проф. каф. орган. хімії
- Долинська Мар'яна Львівна (р. н. 1952), доц. каф. реставрації та реконструкції архіт. комплексів
- Дорожинський Олександр Людомирович (р. н. 1941), проф. каф. фотограмметрії та геоінформатики
- Дорожовець Михайло Миронович (р. н. 1951), проф. каф. інформ.-вимірюв. технологій
- Дрекслер Ігнаці (Drexler Ignacy Tadeusz Marian) (1878-1930), проф. каф. містобудування
- Дружинін Анатолій Олександрович (р. н. 1946), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Дубинін Анатолій Іванович (р. н. 1937), проф. каф. хім. інженерії
- Дубіль Омелян Семенович (1933-2000), проф. каф. хімії і технології неорган. речовин
- Дудикевич Валерій Богданович (р. н. 1941), проф. каф. захисту інформації
- Дунець Роман Богданович (р. н. 1952), проф. каф. спеціалізованих комп'ютерних систем
- Дурманов Володимир Юрійович (р. н. 1949), проф. каф. архіт. проектування
- Дурягіна Зоя Антонівна (р. н. 1950), проф. каф. прикладного матеріалознавства та обробки металів
- Дьячкова Неллі Миколаївна (р. н. 1932), проф. каф. філософії
- Еберман Людвіг (Eberman Ludwik Tadeusz) (1885-1944), проф. каф. машинознавства
- Ємець Володимир Федорович (р. н. 1956), проф. каф. електронних обчислювальних машин
- Єременко Терентій Юхимович (р. н. 1902), проф. каф. бурових, нафтових і газових свердловин
- Посацький Степан Львович (1911-1985), проф. каф. опору матеріалів
- Примєров Юхим Васильович (р. н. 1918), проф. каф. соціології та політології
- Аксельруд Григорій Абрамович (р. н. 1919), проф. каф. процесів та апаратів хім. виробництв
- Богуцький Ян (Bogucki Jan) (1861-1948), проф. каф. будівництва
- Бодашевський Лукаш (Bodaszewski Lukasz Julian) (1849-1907), проф. каф. гідравліки
- Боднарчук Петро Іванович (1934-1989), проф. каф. обчислюв. математики і програмування
- Болдирєв Борис Григорович (р. н. 1938), зав. каф. технології біологічно активних сполук, напівпродуктів та барвників
- Левуш Сергій Сидорович (р. н. 1935), проф. каф. охорони праці
- Ленгауер Донат (Langauer Donat) (1905-1945), проф. хім. технології
- Лещук Тихон Йосифович (р. н. 1926), проф. каф. іноземних мов
- Лємох Ігнаци (Lemoch Ignacy) (1802-1875), проф. нарисної геометрії
- Липка Роман Миколайович (1921-1999), доц. каф. історії та художніх основ архітектури
- Максимович Микола Григорович (1914-1981), проф. каф. теорет. та загальної електротехніки, ректор (1953-1963)
- Малащенко Володимир Олександрович (р. н. 1939), проф. каф. деталей машин
- Малюта Олександр Миколайович (р. н. 1947), проф. каф. філософії
- Мальсбург Кароль (Malsburg Karol Ignacy) (1856-1942), проф. тваринництва
- Мандзій Богдан Андрійович (р. н. 1933), проф. каф. теоретичної радіотехніки та радіовимірювання
- Мариняк Богдан (Maryniak Bogdan) (1844-1912), проф. каф. будови машин
- Захарієвич Юліан (Zachariewicz Julian Oktawian z Lwigrodu) (1837-1898), проф. архітектури
- Павликевич Маркіян Йосипович (р. н. 1942), проф. каф. телекомунікації
- Павлиш Володимир Андрійович (р. н. 1951), проф. каф. електронних засобів інформаційно-комп'ютерних технологій
- Когут Василь Михайлович (р. н. 1949), проф. каф. загальної екології та екоінформаційних систем
- Кожухар Олександр Теофанович (р. н. 1943), проф. каф. електронні прилади
- Козій Оксана Іванівна (р. н. 1957), доц. каф. безпеки життєдіяльності
- Комаров Михайло Степанович (1910-1987), проф. каф. деталей машин
- Конюхов Олександр Іванович (р. н. 1948), доц. каф. "Електричні станції"
- Корж Роман Орестович (р. н. 1964), доц. каф. електрон. засобів інформ.-комп'ютер. технологій
- Кос Анна Іванівна (р. н. 1940), завідувач Музею історії університету
- Кособуцький Петро Сидорович (р. н. 1951), проф. каф. фізики
- Костецька Яромира Михайлівна (р. н. 1939), проф. каф. інженерної геодезії
- Кохановський Цириль (Kochanowski Cyryl Jozef) (1860-1942), проф. каф. використання лісу
- Кочан Володимир Олександрович (1909-1988), доцент каф. інформаційно-вимірювальної техніки
- Кравцов Микола Іванович (р. н. 1938), доц. каф. геодезії
- Краузе Ян (Krauze Jan Eligard) (1882-1977), доц. каф. сільськогосподарських машин
- Криговський Здіслав (Krygowski Zdzislaw Jan Antoni) (1872-1955), проф. математики
- Крикавський Євген Васильович (р. н. 1949), проф. каф. маркетингу та логістики
- Левинський Іван (Lewinski Jan) (1851-1919), проф. каф. утилітарного будівництва
- Марконі Леонард (Marconi Leonard) (1835-1899), проф. каф. рисунку
- Мартинович Тимофій Лазарович (1927-2011), проф. каф. будівельної механіки
- Мартинюк-Медвецька Алла Михайлівна (р. н. 1954), ст. викл. каф. реставрації та реконструкції архітектурних комплексів
- Марущак Ярослав Юрійович (р. н. 1952), проф. каф. електроприводу та автоматизації пром. установок
- Марціховський Марцелій (Marcichowski Marceli) (1878-1926), доц. залізобетонних конструкцій
- Масліч Дмитро Іванович (1923-1993), доц. каф. геодезії
- Массальський Урбан Варег (Massalski Urban Wareg) (1844-1927), скриптор бібліотеки
- Павлевський Броніслав (Pawlewski Bronislaw) (1852-1917), проф. хімічної технології
- Недоступ Леонід Аврамович (р. н. 1935), проф. каф. теоретичної радіотехніки та радіовимірювання
- Павлище Володимир Теодорович (1942-2012), проф. каф. деталей машин
- Павлік Стефан (Pawlik Stefan) (1864-1926), проф. каф. управління сільського господарства
- Паздро Збігнев (Pazdro Zbignew Walenty) (1873-1939), проф. правознавства
- Панас Ростислав Миколайович (н. р. 1935), проф. каф. кадастру територій
- Паров'як Іван Павлович (р. н. 1968), дир. Видавництва Львівської політехніки
- Пасічник Володимир Володимирович (р. н. 1956), проф. каф. інформаційних систем та мереж
- Пеленський Роман Андрійович (р. н. 1941), проф. каф. теорет. та заг. електротехніки
- Пелішок Володимир Олексійович (р. н. 1947), проф. каф. телекомунікації
- Перович Лев Миколайович (р. н. 1946), проф. кадастру територій
- Перхач Володимир Степанович (1929-2005), проф. каф. теоретичної та загальної електротехніки
- Петрович Йосиф Михайлович (р. н. 1934), проф. каф. менеджменту організацій
- Пешка Густав (Gustaw Adolf Wiktor) (1830-1903), проф. каф. механіки і науки про машини
- Пілят Станіслав (Pilat Stanislaw) (1881-1941), проф. технології нафти
- Пістун Євген Павлович (р. н. 1942), проф. каф. автоматизації теплових та хімічних процесів
- Піх Зорян Григорович (р. н. 1950), проф. каф. технології органічних продуктів
- Плетінка Мирон Кирилович (1930-1976), доц. каф. конструювання і виробництва радіоапаратури
- Ауліх Вітольд (1889-1948), проф. машинознавства
- Багенський Ян (Bagienski Jan) (1883-1967), проф. каф. архітектурного проектування
- Биковський Юліуш (Bykowski Jaxa Juliusz) (1844-1915), проф. каф. механічної технології
- Бізанц Густав (Bisanz Gustaw) (1848-1925), проф. каф. будівництва
- Боровець Зенон Іванович (р. н. 1960), доц. каф. хімічної технології силікатів
- Большаков Михайло Васильович (1938-2012), проф. каф. технології та обладнання зварюв. вир-ва
- Бородкін Валентин Йосипович (р. н. 1898), проф. каф. економіки і організації хім. пром-сті та енергетики
- Братичак Михайло Миколайович (р. н. 1946), проф. каф. хім. технології переробки нафти та газу
- Братковський Владислав (Bratkowski Wladyslaw) (1882-1966), проф. каф. технології текстилю
- Брила Стефан (Bryla Stefan) (1886-1943), проф. каф. будови мостів
- Брюль Юліуш (Bruhl Juliusz Wilhelm) (1850-1911), проф. каф. хімічної технології
- Бровченко Михайло Дмитрович (р. н. 1917), доц. каф. будівельної механіки
- Бронєвський Вітольд (Broniewski Witold) (1880-1939), проф. металознавства
- Буджак Ярослав Степанович (р. н. 1931), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Бурштинська Христина Василівна (р. н. 1940), проф. каф. фотограмметрії та геоінформатики
- Буткевич Адольф Веніамінович (1914-1983), проф. каф. вищ. геодезії і астрономії
- Бучма Ігор Михайлович (р. н. 1942), проф. каф. комп'ютеризованих систем автоматики
- Закалик Любов Іванівна (р. н. 1939), доц. каф. електронних засобів інформаційно-комп'ютерних технологій
- Залозецький Роман (Zaloziecki Roman) (1861-1918), проф. каф. хімічної технології
- Іванова Надія Павлівна (р. н. 1917), директор НТБ (1954-1959)
- Івах Богдан Васильович (1943-1994), доц. каф. хімічної технології переробки нафти та газу
- Івахів Орест Васильович (р. н. 1945), проф. каф. приладів точної механіки
- Ігнатович Казимир (Ihnatowicz Kazimierz) (р. н. 1888), ас. каф. хім. технології
- Ідашевський Казимир (Idaszewski Kazimierz) (1878-1965), проф. каф. електричних вимірювань
- Ільків Володимир Степанович (р. н. 1955), проф. кафедри вищої математики
- Ільчук Григорій Архипович (р. н. 1946), проф. каф. фізики
- Індрух Рудольф (Indruch Rudolf Jozef) (1892-1927), асистент архітектури
- Йошт Адольф (Joszt Adolf) (1889-1957), проф. хімічної технології
- Каленюк Петро Іванович (р. н. 1947), проф. каф. вищої математики
- Калимон Ярослав Андрійович (р. н. 1947), проф. каф. хімії і технології неорган. речовин
- Калиніченко Олександр Миколайович (р. н. 1953), доц. каф. фіз. виховання
- Калиновська Ольга Петрівна (1933-2009), проф. каф. нарисної геометрії і інженерної графіки
- Калінін Сергій Григорович (1925-2006), проф. каф. деталей машин
- Канафойський Чеслав (Kanafojski Czeslaw Jerzy) (1898-1981), проф. каф. с.-г. машин
- Карандєєв Костянтин Борисович (1907-1969), проф. каф. електровимірювальних приладів
- Карий Ігор Петрович (р. н. 1943), проф. каф. іноземних мов
- Каро Леопольд (Caro Leopold) (1864-1939), проф. економіки
- Карпінський Адам (Karpinski Adam Szymon) (1870-1962), професор рільництва
- Кваша Віктор Григорович (р. н. 1937), проф. каф. мостів та будівельної механіки
- Квітковський Леонід Миколайович (р. н. 1929), проф. каф. хім. технології переробки нафти та газу
- Кемпінський Станіслав (Kepinski Stanislaw) (1867-1908), проф. каф. математики
- Керницький Іван Степанович (р. н. 1957), проф. каф. нарисної геометрії та інженерної графіки
- Кизименко Леонід Дмитрович (р. н. 1936), проф. каф. психології, педагогіки і соціального управління
- Кирилов Йоасаф Мамантович (р. н. 1907), директор НТБ (1947-1954)
- Кіндрацький Богдан Ілліч (р. н. 1956), проф. каф. експлуатації та ремонту автомобільної техніки
- Кіріанакі Микола Володимирович (1926-2006), доц. каф. автоматики й телемеханіки
- Кірпатовський Серафим Іванович (р. н. 1913), проф. каф. теорет. та загальної електротехніки
- Кіселичник Мирослав Дмитрович (р. н. 1944), проф. каф. теоретичної радіотехніки та радіовимірювання
- Кішко Роман Степанович (1934-1991), доц. каф. електроприводу і автоматизації пром. установок
- Клеменсевич Зигмунд (Klemensiewicz Zygmunt Aleksander) (1886-1963), проф. каф. фізики
- Климаш Михайло Миколайович (р. н. 1960), проф. каф. телекомунікації
- Клименко Федір Єлисейович (1926-2008), проф. каф. будівельних конструкцій та мостів
- Клімчак Владислав (Klimczak Wladyslaw) (1878-1929), проф. архітектури
- Гой Богдан Володимирович, доц. каф. дизайну архітектурного середовища
- Голяка Роман Любомирович (р. н. 1960), проф. каф. електрон. приладів
- Гордієнко Володимир Іванович (1937-1998), проф. каф. електропривода й автоматизації пром. установок
- Гостковський Роман (Gostkowski baron Roman) (1837-1912), проф. теорії залізничного руху
- Готра Зенон Юрійович (р. н. 1942), проф. каф. електронних приладів
- Грабовський Люціан (Grabowski Lucjan Kazimierz) (1871-1941), проф. каф. астрономії і вищої геодезії
- Гриненко Борис Степанович (1908-1984), проф. каф. хім. технології переробки нафти і газу
- Грицай Ігор Євгенович (р. н. 1952), проф. каф. технології машинобудування
- Грицик Володимир Володимирович (р. н. 1941), проф. каф. інформаційних мереж і систем
- Грицьків Зенон Дмитрович (1938-2006), проф. каф. радіотехнічних пристроїв
- Губенко Тихон Павлович (1896-1971), проф. каф. електричних машин
- Губер Максиміліан (Huber Maksymilian Tytus) (1872-1950), проф. каф. технічної механіки
- Губицький Станіслав (Hubicki Stanislaw) (1877-1942), проф. каф. інженерії лісництва
- Гудим Василь Ілліч (р. н. 1944), проф. каф. теоретичної та загальної електротехніки
- Гуліда Едуард Миколайович (р. н. 1935), проф. каф. технології машинобудування
- Гуменецький Володимир Васильович (р. н. 1943), доц. каф. хім. технології переробки нафти та газу
- Гумницький Ярослав Михайлович (р. н. 1941), проф. каф. прикладної екології та збалансованого природокористування
- Гурський Януш-Генрик (Curski Henryk Janusz) (1885-1934) проф. каф. рослинництва
- Гюнсберг Рудольф (Gunsberg Herman Rudolf) (1827-1879), проф. каф. хімічної технології
- Мінкевич Вітольд (Minkiewicz Witold) (1880-1961), проф. каф. архітектури
- Баб'як Людмила Володимирівна (р. н. 1955), доц. каф. хімічної технології переробки нафти та газу
- Бардачевський Володимир Трохимович (1926-1998), проф. каф. електроприводу і автоматизації пром. установок
- Бартель Казимир (Bartel Kazimierz) (1882-1941), проф. каф. нарисної геометрії
- Клюз Томаш (Kluz Tomasz) (1897-1987), доц. статики будівель
- Ключковська Ірина Михайлівна, доц., дир. Міжнародного інститутуту освіти, культури та зв'язків з діаспорою
- Кльоц Юзеф (Klotz Jozef), проф. каф. механіки
- Князевський Борис Миколайович (1927-2012), зав. каф. іноземних мов (1964-1992)
- Кобилянський Володимир Миколайович (1924-1995), доц. каф. автомобілів
- Коваленко Володимир Остапович (1924-1995), доцент каф. вищої геодезії і астрономії
- Коваленко Павло Пантелеймонович (р. н. 1897), проф. каф. технології машинобудування
- Коваль Володимир Олександрович (р. н. 1946), проф. каф. конструювання і технології виробництва радіоапаратури
- Ковальчук Міхал (Kowalczuk Michal) (1855-1938), приват-доцент історії архітектури
- Ковач Едгар (Kovats Edgar) (1849-1912), проф. каф. архітектури
- Матакевич Максиміліан (Matakiewicz Maksymilian August Antoni) (1875-1940), проф. каф. гідравлики
- Базилевич Роман Петрович (р. н. 1937), проф. каф. програмного забезпечення
- Бобицький Ярослав Васильович (р. н. 1951), проф. каф. фотоніки
- Медвідь Маркіян Васильович (1911-1992), проф. каф. технології машинобудування
- Медиковський Микола Олександрович (р. н. 1955), проф. каф. автоматизованих систем управління
- Мельник Ольга Григорівна, проф. каф. зовнішньоекономічної та митної діяльності
- Мещеряков Герман Олексійович (1924-1992), проф. каф. теорії математичної обробки геодез. вимірювань
- Мигаль Микола Костянтинович (1905-1979), проф. каф. вищої геодезії і астрономії
- Микитюк Зіновій Матвійович (р. н. 1944), проф. каф. електронні прилади
- Мисак Йосиф Степанович (р. н. 1948), проф. каф. теплотехніки і теплових електричних станцій
- Михайловський Іван Миколайович (р. н. 1921), проф. каф. історії КПРС
- Михалевич Кирило Неофітович (1905-1986), проф. каф. аналітичної хімії
- Міколяш Генрік (Mikolasch Henrik) (1872-1931), викладач каф. фотографії
- Алєксєєв Ігор Валентинович (р. н. 1952), проф. каф. фінансів
- Андрієвський Олександр Іванович (1900-1976), проф. каф. фізики
- Захарія Йосиф Андрійович (р. н. 1923), доц. каф. радіотехнічних пристроїв
- Захарків Олександра Теодорівна (р. н. 1937), доц. каф. укр. мови
- Захарчин Галина Миронівна (р. н. 1956), проф. каф. менеджменту персоналу та адміністрування
- Заячук Дмитро Михайлович (р. н. 1952), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Зброжек Домінік (Zbrozek Dominik) (1832-1889), проф. геодезії та сферичної астрономії
- Здобніцький Станіслав (Zdobnicki Stanislaw) (1861-1926), проф. загальної і технічної механіки
- Зелізний Андрій Михайлович (1919-1996), доц. каф. хімічної технології переробки нафти і газу
- Зємбінський Станіслав (Ziembiтski Stanisдaw) (1843-1904), проф. механічної технології
- Зємінський Стефан (Zieminski Stefan), ад'юнкт каф. хімічної технології
- Зіпсер Казимир (Zipser Kazimierz) (1875-1961), проф. каф. експлуатації залізниць
- Знак Зеновій Орестович (р. н. 1960), проф. каф. хімії і технології неорган. речовин
- Зубрицький Сас Ян (Zubrzycki Sas Jan) (1860-1935), проф. архітектури
- Вознюк Генадій Леонідович (р. н. 1949), доц. каф. укр. мови
- Влох Ростислав Орестович (р. н. 1964), проф. каф. електронні прилади
- Войтан Владислав (Wojtan Wladyslaw) (1876-1936), проф. каф. геодезії
- Волощак Євстахій (Woloszak Eustachy) (1835-1918), проф. каф. ботаніки
- Журавський Казимир (Zorawski Kazimierz Paulin Stefan) (1866-1953), приват-доцент математики
- Журахівський Анатолій Валентинович (р. н. 1941), проф. каф. електр. систем і мереж
- Заверикін Анатолій Миколайович (р. н. 1941), доц. каф. фіз. виховання
- Заблоцький Федір Дмитрович (р. н. 1946), проф. каф. вищої геодезії та астрономії
- Загородній Анатолій Григорович (р. н. 1951), проректор, проф. каф. обліку та аналізу
- Загородський Теодор Якович (р. н. 1905), проф. каф. вищої математики
- Зазуляк Петро Михайлович (р. н. 1948), проф. каф. картографії та геопросторового моделювання
- Зайончковський Владислав (Zajaczkowski Wladyslaw) (1837-1898), проф. каф. математики
- Садловський Владислав (Sadlowski Wladyslaw) (1869-1940), професор рисунку
- Самотий Володимир Васильович (р. н. 1957), проф. каф. комп'ютеризованих систем автоматики
- Сандулова Ганна Василівна (1912-2004), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Саницький Мирослав Андрійович (р. н. 1950), проф. каф. будівельного виробництва
- Синевський Віктор (Syniewski Wiktor) (1865-1927), проф. каф. хімічної технології
- Сиротяк Роман Михайлович (р. н. 1941), дир. Львівського техніко-економічного коледжу
- Сирочинський Леон (Syroczynski Leon) (1844-1925), проф., керівник кафедри гірництва
- Сітницький Юрій Іванович (1912-1992), доц. каф. автоматизації теплових і хімічних процесів
- Скібінський Кароль (Skibinski Karol) (1849-1922), проф. будівництва доріг та залізниць
- Сковрон Франтішек (Skowron Franciszek), доц. історії архітектури
- Слоньовський Роман Володимирович (1930-2010), проф. каф. прикладної математики
- Смердов Андрій Андрійович (р. н. 1939), проф. каф. конструювання і технології виробництва радіоапаратури
- Сокольницький Габріель (Sokolnicki Gabriel) (1877-1975), каф. електричних мереж та систем, ректор (1931-1932)
- Стадник Богдан Іванович (р. н. 1936), проф. каф. інформаційно-вимірювальних технологій
- Стадницький Юрій Іванович (р. н. 1962), проф. каф. економіки підприємства та інвестицій
- Стахіра Павло Йосипович (р. н. 1962), проф. каф. електронні прилади
- Стжелецький Генрік (Strzelecki Henrik) (1819-1901), доц. лісництва
- Стжелецький Фелікс (Strzelecki Oksza Feliks Jozef) (1823-1883), проф. фізики
- Стіх Едмунд (Stix Edmund) (1838-1903), проф.
- Стожек Володимир (Stozek Wlodzimierz) (1883-1941), проф. математики
- Столярчук Петро Гаврилович (1939-2016), проф. каф. метрології, стандартизації та сертифікації
- Сторчун Євген Володимирович (р. н. 1946), проф. каф. електрон. засобів інформ.-комп'ютер. технологій
- Жеплинський Тарас Богданович (р. н. 1960), доц. каф. хім. технології силікатів
- Мороз Володимир Іванович (р. н. 1958), проф. каф. електроприводу і комп'ютеризованих електромеханічних систем
- Плахтина Омелян Григорович (р. н. 1950), проф. каф. електроприводу і комп'ютеризованих систем
- Жерновий Станіслав Васильович (1942-2004), проректор
- Русанова Ірина Василівна (р. н. 1934) , доц. каф. містобудування Інституту архітектури
- Стоцько Зіновій Антонович (р. н. 1942), проф. каф. електронного машинобудування
- Стряпан Валентин Миколайович (1938-1993), проф. каф. електричні мережі та системи
- Суберляк Олег Володимирович (р. н. 1947), проф каф. хімічної технології переробки пластмас
- Сухарда Едвард (Sucharda Edward) (1891-1947), проф. загальної хімії
- Сухов'як Вацлав (Suchowiak Waclaw Ludwik) (1876-1950), проф. машинознавства
- Сявавко Мар'ян Степанович (1939-2009), проф. каф. обчисл. математики та програмування
- Тальовський Теодор (Talowski Teodor Maryan) (1857-1910), проф. архітектури
- Тейсейр Вавжинец (Teisseyre Wawrzyniec) (1860-1939), проф. каф.
- Теодорович Адам (Teodorowicz Adam) (1863-1920), доцент газової галузі
- Терський Святослав Володимирович (р. н. 1962), доц. каф. історії України та етнокомунікації
- Тивончук Іван Опанасович (1929-2011), проф. каф. теоретичної і прикладної економіки
- Тимченко Олександр Володимирович (р. н. 1953), проф. каф. телекомунікації
- Тихонов Василь Андрійович (1919-1975), проф. каф. хімічної технології силікатів
- Ткаченко Віктор Федорович (р. н. 1945), директор НДКІ ЕЛВІТ
- Ткачук Василь Іванович (р. н. 1947), проф. каф. електр. машин і
- Товстюк Корнелія Корніївна (р. н. 1952), проф. каф. електрон. засобів інформ.-комп'ютер. технологій
- Товстюк Корній Денисович (1922-2004), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Токарський Юліан (Tokarski Julian) (1883-1961), проф. мінералогії
- Толопко Дмитро Костянтинович (1912-1990), проф. каф. технології основного органічного та нафтохімічного синтезу
- Топільницький Петро Іванович (р. н. 1948), доц. каф. хім. технології переробки нафти та газу
- Тревого Ігор Севірович (р. н. 1939), проф. каф. геодезії
- Третяк Корнилій Романович (р. н. 1958), проф. каф. вищої геодезії і астрономії
- Тулл'є Максиміліан (Thullie Maksymilian) (1853-1939), проф. будівельної механіки
- Усов Броніслав Іванович (р. н. 1938), доц. каф. автомобільних шляхів
- Фабіанський Юліан (Fabianski Julian) (1866-1943), проф., керівник каф. гірництва
- Фаріон Ірина Дмитрівна (р. н. 1964), доц. каф. укр. мови
- Фатєєв Юрій Володимирович (1934-1989), доц. каф. теплотехніки і теплових електр.станцій
- Федасюк Дмитро Васильович (р. н. 1950), проф. каф. програмного забезпечення
- Федоришин Роман Миронович, доц. каф. автоматизації тепл. та хім. процесів
- Федорова Владілена Олександрівна (1930-2004), проф. каф. орган. хімії
- Фетисова Марія Мартинівна (р. н. 1920), доц. каф. фізики металів і матеріалознавства
- Фідлер Тадеуш (Fiedler Tadeusz) (1858-1933), проф. машинобудування
- Черняга Петро Гервазійович (1946-2014), проф. каф. картографії та геопросторового моделювання
- Вонторек Кароль (Wаtorek Karol) (1875-1944), проф. каф. будівництва доріг та залізниць
- Воронін Валерій Олександрович (р. н. 1940), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Воронов Станіслав Андрійович (р. н. 1941), проф. каф. органічної хімії
- Врубель Тадеуш (Wrobel Tadeusz Stanislaw) (1886-1974), проф. каф. містобудування
- Габрель Микола Михайлович (р. н. 1953), проф. каф. архітектурного проектування
- Гаврилюк Михайло Олександрович (1932-2006), проф. каф. автоматики і телемеханіки, ректор (1971-1990)
- Галабутська Катерина Антонівна (1898-1977), проф. каф. хім. технології силікатів
- Ганіткевич Марія Йосипівна (р. н. 1928), проф. каф. заг. хімії
- Кюнель Артур (Kuhnel Antoni Artur) (1874-1925), проф. каф. наземних робіт, будови доріг, вулиць та тунелів
- Лаврецький Йосип Васильович (1898-1974), доц. каф. геодезії
- Лазарський Мечислав (Lazarski Mieczyslaw) (1852-1930), проф. нарисної геометрії
- Лангер Кароль (Langer Karol), викл. німецької мови
- Ланець Олексій Степанович, доц. каф. механіки та автоматизації машинобудування
- Ласка Вацлав (Laska Waclaw) (1862-1943), проф. вищої геодезії та сферичної астрономії
- Надольський Отто (Nadolski Otto) (1880-1941), проф. каф. гідравлики
- Нементовський Стефан (Niementowski Stefan Dominik) (1866-1925), проф. загальної хімії
- Ніколаєв Микола Андрійович (р. н. 1910), проф. каф. електричних станцій
- Нічога Віталій Олексійович (р. н. 1938), проф. каф. радіоелектронних пристроїв та систем
- Обмінський Тадеуш (Obminski Tadeusz) (1874-1932), проф. архітектури
- Овдіна Євдокія Олександрівна (р. н. 1922), директор НТБ (1973-1986)
- Оганесян Альберт Георгійович (р. н. 1937), проф. каф. телекомунікації
- Олеарський Казимир (Olearski Kazimierz) (1855-1936), проф. фізики
- Осадчук Василь Антонович (р. н. 1940), проф. каф. зварювального виробництва
- Островський Аполінарій Львович (1923-2008), проф. каф. геодезії
- Островський Ігор Петрович (р. н. 1965), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Франке Ян (Franke Jan Nepomucen) (1846-1918), проф. каф. механіки
- Фризе Станіслав (Fryze Stanislaw) (1885-1964), проф. електротехніки
- Фройнд Август (Freund August) (1815-1892), проф. загальної хімії
- Фрюлінг Юзеф (Fruhling Jozef), доц. хімії
- Футорська Зеновія (1916-2000), викладач каф. іноземних мов
- Фух Зігмунд (Fuchs Zygmunt) (1888-1941), проф. каф. аеродинаміки
- Ханглінгер Kaроль (Hunglinger Karol) (?-1853), проф. каф. будівництва
- Ханик Ярослав Миколайович (1949-2010), проф. каф. хімічної інженерії
- Харкевич Олександр Олександрович (1904-1965), чл.-кор. АН СРСР, зав. каф. радіотехніки
- Харченко Євген Валентинович (р. н. 1951), проф. каф. опору матеріалів
- Цєхановський Зігмунд (Ciechanowski Zygmunt Wojciech) (1873-1966), проф. машинобудування
- Чабан Василь Йосифович (р. н. 1940), проф. каф. теоретичної та загальної електротехніки
- Чаєвський Михайло Йосипович (р. н. 1925), проф. каф. фізики металів і матеріалознавства
- Чаплін Анатолій Федорович (1931-1993), проф. каф. радіотехнічні пристрої
- Черемних Євген Васильович (р. н. 1947), проф. каф. вищ. математики
- Черкес Богдан Степанович (р. н. 1953), проф. каф. дизайну і основ архітектури
- Чуйко Леонід Сидорович (р. н. 1933), проф. каф. технології біол. активних сполук, фармації та біотехнології
- Чучман Юрій Іванович (р. н. 1939), проф. каф. електр. машин і апаратів
- Шалата Степан Йосипович (р. н. 1946), дир. Народного дому "Просвіта"
- Швецький Бенціон Йосипович (1916-1991), проф. каф. електронно-обчислювальних машин
- Шевченко Тарас Георгійович (1939-2011), проф. каф. геодезії
- Шевчук Василь Устинович (р. н. 1928), проф. каф. хімічної технології переробки нафти і газу
- Новіков Володимир Павлович (р. н. 1958 р.) проф. каф. технології біологічно-активних сполук, фармації та біології, д-р хім. наук
- Скоробогатько Віталій Якович (1927-1996), проф. математики
- Фінковський Віктор Якович (1913-2002), проф. фотограмметрії
- Бакаленко Микола Миколайович (1919-2001).
- Бегелейсен Броніслав (Biegeleisen Bronislaw) (1881-1963), доц. каф. опалення і вентиляції
- Бедило Олександр Тимофійович (р. н. 1903), доцент каф. архітектурних конструкцій
- Беринський Йосиф Целевич (1917-1989), доц. каф. будівельних конструкцій
- Беркман Яків Павлович (1897-1967), проф. каф. загальної і неорган. хімії
- Берченко Микола Миколайович (р. н. 1943), проф. каф. напівпровідникової електроніки
- Беттхер Луціан (Bоttcher Lucjan) (1872-1937), доц. каф. математики
- Лисичанський Олексій Станіславович (1910-1991), проф. каф. аерофотогеодезії
- Лисяк Георгій Миколайович (р. н. 1946), доц. каф. електричних систем і мереж
- Лозинський Андрій Орестович (р. н. 1971), проф. каф. електричних машин і апаратів
- Лозинський Орест Юліанович (р. н. 1941), проф. каф. електроприводу і автоматизації промислових установок
- Лозовий Юрій Іванович (р. н. 1907), проф. каф. будівельного виробництва
- Ломніцький Антоні (Lomnicki Antoni Marian) (1881-1941), проф. каф. математики
- Лопушаньський Ян (Lopuszanski Jan) (1875-1936), проф. каф. гідравлики
- Лукіянець Богдан Антонович (р. н. 1944), проф. каф. прикладної фізики та наноматеріалознавства
- Лужецький Міхал (Luzecki Michal), проф. архітектури
- Луцик Ярослав Теодорович (р. н. 1947), проф. каф. інформ.-вимірюв. технологій
- Ляскевич Тит Карлович (р. н. 1884), директор НТБ (1923-1945)
- Бурак Ярослав Йосипович (1931-2011), проф. каф. прикладної математики
- Русин Богдан Павлович (р. н. 1952), проф. каф. телекомунікацій
- Жизневський В'ячеслав Михайлович (р. н. 1929), проф. каф. технології орган. продуктів
- Жмурко Вавжинець (Zmurko Wawrzyniec) (1824-1889), проф. каф. математики
- Бліхарський Зіновій Ярославович (р. н. 1961), проф. каф. будівельних конструкцій і мостів
- Бобало Юрій Ярославович (р. н. 1945), ректор, проф. каф. теоретичної радіотехніки та радіовимірювань
- Кругляков Сергій Іванович (р. н. 1879), директор НТБ (1945-1947)
- Круковський Володимир (Krukowski Wlodzimierz) (1887-1941), проф. каф. електричних вимірювань
- Крушель Георгій Євгенович (1912-1958), проф. каф. теплоенергетичних установок електричних станцій
- Кузнецов Василь Іванович (р. н. 1911), проф. каф. геології, мінералогії і петрографії
- Кузьмін Олег Євгенович (р. н. 1949), проф. каф. менеджменту і міжнародного підприємництва
- Кузьо Ігор Володимирович (р. н. 1946), проф. каф. механіки і автоматизації машинобудування
- Курендаш Ростислав Степанович (р. н. 1921), проф. каф. приладів точної механіки
- Курилло Адам Станіславович (Kuryllo Adam) (1889-1980), проф. каф. будівельних конструкцій
- Кучинський Тадеуш (Kuczynski Tadeusz Franciszek) (1890-1945), проф. хім. технології
- Гудз Густав Стефанович (р. н. 1938), проф. каф. експлуатації та ремонту автомоб. техніки
- Блажкевич Богдан Іванович (1912-1986), проф. теоретичної електротехніки
- Блаут Ян (Blauth Jan Emil) (1856-1920), проф. каф. меліорації
- Гогіташвілі Георгій Григорович (1923-2016), проф. каф. охорони праці
- Гаусвальд Едвін (Hauswald Edwin) (1868-1943), проф. каф. машинобудування
- Гащук Петро Миколайович (р. н. 1951), проф. каф. експлуатації та ремонту автомоб. техніки
- Гейслер Тадеуш (Geisler Edward Tadeusz) (1884-1966), проф. каф. обробки металів
- Гетьманчук Микола Петрович (р. н. 1948), проф. каф. політології
- Глиненко Костянтин Семенович (1924-1988), доц. каф. радіотехнічних пристроїв
- Глущенко Ілля Петрович (1915-2003), проф. каф. деталей машин
- Гнідець Богдан Григорович (р. н. 1930), проф. каф. будівельних конструкцій та мостів
- Годлевський Тадеуш (Godlewski Tadeusz Jоzef) (1878-1921), проф. каф. фізики
- Гивлюд Микола Миколайович (1955-2017), проф. каф. будівельного виробництва
- Набитович Йосип Дмитрович (1929-1996 рр.), проф. кафедри фізики
- Савчук Степан Григорович (р. н. 1956), проф. кафедри вищої геодезії та астрономії
- Шаховська Наталія Богданівна (р. н. 1978), проф. каф. інформаційних систем та мереж
- Гарасимчук Ігор Фловіянович (1953-2017), доц. каф. геодезії
- Петришин Галина Петрівна, (р. н. 1957) канд. архітектури, проф., зав. каф. містобудування
- Ортинський Володимир Львович (р. н. 1955), проф., дир. Інституту права і психології
- Сухорольський Михайло Антонович (1943-2016), проф. каф. вищої математики
- Середюк Ігор Іванович (1929-2016), проф. каф. архітектурного проектування
- Бевз Микола Валентинович
- Криворучко Юрій Іванович
- Гоблик Анна Вікторівна
- Ідак Юлія Володимирівна
- Казанцева Тетяна Євгенівна
- Кознарська Галина Євгенівна
- Купар Олександр Карлович доцент, кандидат архітектури
- Шевцов Георгій Андрійович (1914-?), доц. каф. радіоелетронних пристроїв та систем
- Максим'юк Тетяна Максимівна, старший викладач, архітектор
- Крайовський Володимир Ярославович (р. н. 1961), проректор з навчально-виробничої роботи
- Чабан Орест Йосифович (1931-2016), проф. каф. теплотехніки і теплових електричних станцій
- Клим Галина Іванівна (р. н. 1981), доц. кафедри спеціалізовані комп'ютерні системи
- Максим’юк Тетяна Максимівна (р. н. 1934), старший викладач каф. містобудування
Документи:
|